Last Grocery Score!

Went on another shopping spree to Jewel and scored BIG!!! 5 Bryers Ice Cream, 2 Ragu, 4 Italian Dressing, 3 Cake Mixes, 2 Brownie Mixes, 2 boxes of Potato Buds, 2 boxes mac-n-cheese (bribe for Gianna), 24 cans of veggies, 19 Knorr’s Sides (pasta & rice)…. Total cost out of pocket – $27.87 and I have $45 worth of store coupon/catalina’s to use on anything I want!!! Looking for items that have a long shelf life or that I know we will eat soon so it doesn’t go to waste! So SWEET!!!

Vote For Me @ The Top Mommy Blogs Directory Vote For Me @ The Top Mommy Blogs Directory



Disclosure: Verified Mom receives products in order to conduct reviews. No monetary compensation is provided unless otherwise stated. All opinions are that of the editor reviewing the stated product. Some posts may contain affiliate links that Verified Mom receives commission or payment from in exchange for referrals. Verified Mom only recommends products that we personally use and feel are a good fit for our readers and their children. If a giveaway is shared, the delivery of the prize to its winner is the sole responsibility of the sponsor. This is being disclosed in accordance with the Federal Trade Commission.